Бренд: Roline
Краток опис: 11.02.8845-100 ROLINE USB2.0 Cable,Type A-B,4.5m
Достапност:
Шифра: 39160
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
11.02.8845-100 ROLINE USB2.0 Cable,Type A-B,4.5m
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR