Бренд: Belkin
Краток опис: Belkin GALAXY TAB AC Charger, 5V 2.1A, F8M112cw04
Достапност:
Шифра: 38638

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Belkin GALAXY TAB AC Charger, 5V 2.1A, F8M112cw04
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR