Бренд: PLATINET
Краток опис: PLATINET Bag for TABLET/IPAD 9.7" black with shoulder strap, AR
Достапност:
Шифра: 38379

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
PLATINET Bag for TABLET/IPAD 9.7" black with shoulder strap, ARIZONA 41395
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR