Бренд: Asus
Краток опис: ASUS EPAD CABLE/MHDГрафичка картаCBL1, for ASUS EPAD TF201/TF300
Достапност:
Шифра: 37272

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS EPAD CABLE/MHDГрафичка картаCBL1, for ASUS EPAD TF201/TF300T/TF300TG/TF300TL, Micro HDMI to Графичка карта Cable, P/N: 90-XB2UOKCA00110-
Достапност по салони Сетек Струмица
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR