Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master Mobile Leather Sleeve (6 elastics) - black, eco-le
Достапност:
Шифра: 36854

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Cooler Master Mobile Leather Sleeve (6 elastics) - black, eco-leather sleeve for tablet brands, C-IP0V-PL6E-KK
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR