Бренд: Genius
Краток опис: Genius GS-701, Brown+Orange, 7" Sleeve for Tablet PC
Достапност:
Шифра: 14595

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Genius GS-701, Brown+Orange, 7" Sleeve for Tablet PC
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR