Бренд: Cirkuit Planet
Краток опис: DSY LB3002K Netbook/Tablet bag CARS MC QUEEN 10", Shoulder strap
Достапност:
Шифра: 10424
Гаранција (дена): 90

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
DSY LB3002K Netbook/Tablet bag CARS MC QUEEN 10", Shoulder strap
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR