Бренд: Cirkuit Planet
Краток опис: CPL LB2040 Tablet Bag STREET, Green, 10.2", Magnetic closure, Sh
Достапност:
Шифра: 10398
Гаранција (дена): 90

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
CPL LB2040 Tablet Bag STREET, Green, 10.2", Magnetic closure, Shoulder strap
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR