Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 95863 Screen Cleaning Set, 15 ml, cloth included, For clean
Достапност:
Шифра: 14644

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 95863 Screen Cleaning Set, 15 ml, cloth included, For cleaning the sensitive surfaces of screens and monitors, Washable microfibre cloth, Specially developed fluid, Removes dust, dirt and grease, Also suitable for other surfaces like notebooks, PDAs, scanners, copiers, Regular cleaning will increase the lifetime of your television, Microfibre cloth (100% polyester), 17.5 x 12.5 cm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela