Бренд: Modecom
Краток опис: Logic Plush Laptop sleeve 15.6", Black, Plush is an elegant, sty
Достапност:
Шифра: 10694

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Logic Plush Laptop sleeve 15.6", Black, Plush is an elegant, stylish and functional case made of high quality material. The material from which the case is made provides protection for the device, FUT-LC-PLUSH-15-BLA
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela