Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom Highfill Laptop bag, 15,6, Color: Purple, Material: Nylo
Достапност:
Шифра: 10654

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Modecom Highfill Laptop bag, 15,6, Color: Purple, Material: Nylon, Minimalistic design, Waterproof, Dimensions: 410 x 315 x 20 mm, TOR-MC-HIGHFILL-15-PUR
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm