Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom Highfill Laptop bag, 15,6", Color: Green, Material: Nylo
Достапност:
Шифра: 10544

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Modecom Highfill Laptop bag, 15,6", Color: Green, Material: Nylon, Minimalistic design, Waterproof, Dimensions: 410 x 315 x 20 mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela