Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom Mark 2 Laptop Bag 15,6", Color: Black, Material: nylon,
Достапност:
Шифра: 10540

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Modecom Mark 2 Laptop Bag 15,6", Color: Black, Material: nylon, first main laptop compartment with zipper and inside, stiffened divider for additional safety inside, 1 big pocket for mouse and power adapter, front pocket, Dimensions: 44 x 34 x 8 cm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela