Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom Charlton Lady laptop bag 15.6", Color: Orange, High-qual
Достапност:
Шифра: 10539

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Modecom Charlton Lady laptop bag 15.6", Color: Orange, High-quality finishing materials, Separate compartments for pens, business cards, Additional inner pocket for accessories, Front pocket for documents, Dimensions: 425 mm x 25 mm x 325 mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela