Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom Mark Laptop Bag 17", Color: Black, Material: Nylon, 1 ma
Достапност:
Шифра: 10535

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Modecom Mark Laptop Bag 17", Color: Black, Material: Nylon, 1 main laptop compartment with zipper and inside, 1 big pocket for mouse and power adapter, front pocket, trolley bag strap at the back of the bag, Dimension: 41 x 31,5 x 5,5 cm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela