Бренд: X5TECH
Краток опис: X5TECH Netbook Bag XB-IN07 for 10" Netbook, Black
Достапност:
Шифра: 10238
Гаранција (дена): 30

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
X5TECH Netbook Bag XB-IN07 for 10" Netbook, Black
Напреден Филтер
Додаток Торби и Ранци
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela