Бренд: Modecom
Краток опис: Logic Plush Laptop sleeve 15.6", Brown, Plush is an elegant, sty
Достапност:
Шифра: 10714

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Logic Plush Laptop sleeve 15.6", Brown, Plush is an elegant, stylish and functional case made of high quality материјал. The материјал from which the case is made provides protection for the device, FUT-LC-PLUSH-15-BROWN
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • praznicno_555
 • summer_sales
 • 555wqqweqw
 • 555_philips_2
 • 555x180_mali_aparati2
 • 555-bt-2021
 • 555-Klimi
 • Levenhuk-mini-slider
 • 555_Velosiped_tocok
 • AAR
 • SAMSUNG