Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom Cordoba Торба за лаптоп 15.6", Color: Black, Two pockets
Достапност:
Шифра: 10655

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Modecom Cordoba Торба за лаптоп 15.6", Color: Black, Two pockets, mayor pocket for laptop, one pocket for accessories and documents, Димензии: 42,5 x 32,5 x 5,5 cm, TOR-MC-CORDOBA-15
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • praznicno_555
 • summer_sales
 • 555wqqweqw
 • 555_philips_2
 • 555x180_mali_aparati2
 • 555-bt-2021
 • 555-Klimi
 • Levenhuk-mini-slider
 • 555_Velosiped_tocok
 • AAR
 • SAMSUNG