Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom Torino Торба за лаптоп 15,6", Color; Grey, High quality
Достапност:
Шифра: 10533

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Modecom Torino Торба за лаптоп 15,6", Color; Grey, High quality материјал (nylon), Original, attractive design, Separate compartment for laptop, Additional pocket for documents, Compartments for accessories, Bag external dimension: 28 x 38 x 6 cm
Достапност по салони Сетек Битола
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • praznicno_555
 • summer_sales
 • 555wqqweqw
 • 555_philips_2
 • 555x180_mali_aparati2
 • 555-bt-2021
 • 555-Klimi
 • Levenhuk-mini-slider
 • 555_Velosiped_tocok
 • AAR
 • SAMSUNG