Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo TAB M10 (TB-X505F), White, 10.1" Wi-Fi, IPS LCD capacitiv
Достапност:
Шифра: 49948
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Lenovo TAB M10 (TB-X505F), White, 10.1" Wi-Fi, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Резолуција: 1280 x 800 pixels, Процесор 2.0GHz ARM Qualcomm QUAD Core, Внатрешна меморија: 32GB, microSD, up to 256GB, Рам Меморија: 2 GB, Примарна Камера: 5 MP, autofocus, Секундарна Камера: 2 MP, WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot, Bluetooth v4.0, FM radio, Sensors: Accelerometer, OS: Android OS, v8.01, Батерија: Non-removable Li-Ion 4850 mAh, PN: ZA4G0117PL
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR