Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo М8 (TB-8505F), Black, WiFi Таблет, 8.0 Инчи IPS LCD capac
Достапност:
Шифра: 49528
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Lenovo М8 (TB-8505F), Black, WiFi Таблет, 8.0 Инчи IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Резолуција: 800 x 1280 pixels, Chipset: Mediatek, Процесор: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53, Внатрешна меморија: 32 GB, Рам Меморија: 2GB, Примарна Камера: 5 MP, Секундарна Камера: 2 MP, OS: Android OS 9.0, WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot, Bluetooth: v5.0, Sensors: Accelerometer, Weight: 329gr, Батерија: Non-removable Li-Ion 4850 mAh, PN : ZA5G0045RS
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Охрид 2
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR