Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Zenpad Z380KNL-6A021A, LTE, 6A-Dark Gray, 8" IPS, 2 GB, 16
Достапност:
Шифра: 45521
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS Zenpad Z380KNL-6A021A, LTE, 6A-Dark Gray, 8" IPS, 2 GB, 16 GB EMMC, 1280*800, 10-finger capacitive touch screen, Qualcomm MSM8916 Quad Core 1.2GHz, -, Front: 2M Rear: 5M, Build-in high quality speaker * 1 Mic, BT 4.0, 802.11 b/g/n, G-sensor GNSS Ambient Light Sensor E-compass Hall sensor, 1 x Micro USB 1 x Head phone/ Mic-in 1 x Micro SD (SDXC)/ Max.64GB Miracast, Android 5.0 Lollipop, PN: Z380KNL-6A021A, 6A-Dark Gray; 2GB; 16GB; LTE
Напреден Филтер
Екран 8'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 2GB RAM
Диск 16GB EMMC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela