Бренд: DELL
Краток опис: DELL Vostro 3400, - Процесор Intel Core i5-1135G7 (8MB 4.2GHz),
Достапност:
Шифра: 52227
Гаранција (дена): 1080
Редовна Цена: 41,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

33,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 2,918 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,502 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
DELL Vostro 3400, - Процесор Intel Core i5-1135G7 (8MB 4.2GHz), Графичка карта Integrated Intel Iris Xe Graphics , Рам Меморија 8GB DDR4 3200MHz, Диск 256GB SSD M.2 2280 NVME, 720P HD CAMERA, 4CELL 38WH Battery, 14" Full HD (1920x1080) IPS, P/N: N4011VN3400EMEA01_2105
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG