Бренд: Asus
Краток опис: ASUS M433IA-EB094T / Win 10 (DREAMY WHITE), - AMD Ryzen 5 4500U
Достапност:
Шифра: 50292
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS M433IA-EB094T / Win 10 (DREAMY WHITE), - AMD Ryzen 5 4500U Процесор (3M Cache, up to 4.0Hz), 16GB DDR4 РАМ (on-board), Диск 512GB M.2 SSD SATA3, N/A, AMD Radeon™ Графичка карта, BT4.1, 802.11AC DualBand, 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, Metal body, Illuminated Keyboard, Micro HDMI1.4, HD Веб камера, SDXC card reader, 1xUSB3.1 + 1xUSB3.1 Type-C + 1x USB 2.0, 1.3kg, 18mm height, Windows 10 64bit MultiLanguage (DM), 14.0" LED FHD (1920x1080) Anti-Glare, WideView, 300nits, 16:9, PN:
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR