Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG Strix G713QR-HG022, AMD Ryzen 9 5900HX Процесор 3.1 GHz
Достапност:
Шифра: 50239
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS ROG Strix G713QR-HG022, AMD Ryzen 9 5900HX Процесор 3.1 GHz (16M Cache, up to 4.5 GHz), 16GB DDR4 3200MHz , 1TB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD Диск , NVIDIA GeForce RTX 3070 8GB DDR6 with ROG Boost, BT 5.0 / 802.11ac, Backlit Chiclet Keyboard Per-Key RGB, Metal chassis, AURA, 5xUSB (1x2.0, 3x3.0, 1x3.1 type C), HDMI 1.4, Mini display port, 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 17.3" 300Hz FHD IPS (1920x1080) Non-Glare Wide-View, 300nits, PN: 90NR05J2-M00510
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR