Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei Matebook D15 / Win 10 ( Silver ), Процесор AMD Ryzen R7-3
Достапност:
Шифра: 49707
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Huawei Matebook D15 / Win 10 ( Silver ), Процесор AMD Ryzen R7-3700U (4M Cache, up to 4GHz), Рам Меморија 8GB DDR4 (on-board 4GB ) , Диск PCIEG3x2 NVME 512G M.2 SSD Диск, AMD Radeon™ RX Vega 10 Графичка, BT5.0, 1xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, 1xType C, HDMI 1.4, 6W speaker, HD Камера, 1.62kg, Батерија: 42WHrs Local video playback time: 6.3 hours, 15.6" Full HD LED (1920x1080) glare, Windows 10 Home 64-bit, PN: BohrK-WAP9AR
Достапност по салони Сетек Капитол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR