Бренд: HP
Краток опис: HP 15-dw2191nia (Grey ), - Intel® Core™ i5-1035G1 Processor 6M C
Достапност:
Шифра: 49582
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
HP 15-dw2191nia (Grey ), - Intel® Core™ i5-1035G1 Processor 6M Cache up to 3.60 GHz, Nvidia GeForce MX130 2GB, 8GB 2400MHz DDR4, 256GB SSD Диск, HD Веб камера, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Stereo Speakers, 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.1, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, 15.6" (1920x1080) , PN: 1V2A3EA
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR