Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG Strix SCAR17 G732LXS-HG014T, Intel Core i7-10875H Proce
Достапност:
Шифра: 49559
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS ROG Strix SCAR17 G732LXS-HG014T, Intel Core i7-10875H Processor 2.3 GHz (16M Cache, up to 5.1 GHz), 16GB DDR4 3200MHz (1xSlot Free for upgrade), 1TB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD , NVIDIA GeForce RTX 2080 Super 8GB DDR6, BT 5.0 / 802.11ac, Backlit Chiclet Keyboard Per-Key RGB, Metal chassis, AURA, 3x Type A USB 3.2 Gen 1, 1x Type C USB 3.2 Gen 2 with Display Port and G-Sync//1x 3.5mm combo audio jack, HDMI 1.4, Mini display port, Clickpad, 66WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 17,3" 300Hz FHD IPS (1920x1080) Non-Glare Wide-View, Windows 10 Home, PN: 90NR0432-M02210
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm