Бренд: Various
Краток опис: 17.3" Notebook Panel LED, Resolution: 1920x1080, Connector 30 pi
Достапност:
Шифра: 47546
Гаранција (дена): 180

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
17.3" Notebook Panel LED, Resolution: 1920x1080, Connector 30 pin, Class A, Glossy, N173HGE-E21
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF