Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATINUM GREY - Intel® Core™ i3-7020U P
Достапност:
Шифра: 46723
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATINUM GREY - Intel® Core™ i3-7020U Processor (3M Cache, 2.30 GHz), Integrated HD VGA, 4GB DDR4 2400MHz, 1TB 5400rpm, NO/ODD, HD 720P WEBCAM, 2 x Stereo Speakers with Dolby Audio, LAN: 10/100/1000M Gigabit Ethernet, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi Card, Ports: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader, 15.6" HD (1366x768), P/N: 81DEO14CRM
Напреден Филтер
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i3
Меморија 4GB RAM
Диск 1TB HDD
Графичка карта Интегрирана
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela