Бренд: DICALLO
Краток опис: DICALLO Notebook BackPack Model No: LLB9400/Blue for 15.6" Noteb
Достапност:
Шифра: 10570
Гаранција (дена): 90

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
DICALLO Notebook BackPack Model No: LLB9400/Blue for 15.6" Notebook, Color: Blue, Material: High density 300D polyester
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela