Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje BO 717 ORAW, Ora-Ito Вградна Фурна, Бела боја, Push pull
Достапност:
Шифра: 72772
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje BO 717 ORAW, Ora-Ito Вградна Фурна, Бела боја, Push pull копчиња, Мултифункционална рерна - 71 Литри Боја на рачката: Сребрена, Механичко управување, EcoClean емајл во внатрешноста на рерната, Иноксен филтер за маснотии, конвенционално греење - горен и долен грејач, Мал инфра грејач, Gentle close меко затворање на вратата, Perfect grill за идеално печење, Самочистење со вода, Вентилатор, Решетка, војно застаклена врата на рерната(cool door, T<85C), Енаргетска класа А, Димензии (Ш x В x Д): 597 x 595 x 547mm (60cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it