Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje BO 758 ORAB, Ora-Ito Вградна Фурна, Црна, Мултифункциона
Достапност:
Шифра: 72771
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje BO 758 ORAB, Ora-Ito Вградна Фурна, Црна, Мултифункционална рерна BIG SPACE - 71 Литри, Боја на рачката: Инокс, 15 функции, Едноставна контрола преку допирање на екранот (DirectTouch), Сонда за месо (MeatProbe), Телескопски водилки на 3 нивоа со делумно извлекување, Силвермат-емајл, Каталитичка задна плоча, Каталитички филтер за вентилаторот, Мал инфра грејач, Gentle close меко затворање на вратата, Perfect grill за идеално печење, HomeMade Plus облик на рерната, Самочистење со вода, Вентилатор, Истовремено печење на повеќе нивоа, Решетка, Вклучени плитка и длабока тава, Тројно застаклена врата на рерната, Потрошувачка на електрична енергија при конбенционално печење 0,94 kWh, Енаргетска класа А+, Димензии (Ш x В x Д): 597 x 595 x 547mm (60cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt