Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje BM 910 W II, Апарат за печење леб, Бела боја, Моќност: 5
Достапност:
Шифра: 72082
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje BM 910 W II, Апарат за печење леб, Бела боја, Моќност: 550 W, LCD екран,Големина на лебот: 750 - 900 g, Управување: со копче, Автоматско исклучување, Одложен старт, Број на oднапред дефинирани програми: 15, Програма за леб без глутен, Програм за растење на тестото, Програм за припрема на тестото, Функција одржување на топлината, Сад за мерење, Лажичка за дозирање, Автоматско исклучување за дополнителна сигурност, Должина на приклучен кабел: 1 m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt