Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje CW 28 PCP, Тава, Линија: CERAMIC PRINCESS, Димензии на с
Достапност:
Шифра: 68760

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje CW 28 PCP, Тава, Линија: CERAMIC PRINCESS, Димензии на садот: 24х4 cm, Отпорност на гребаници, PTFE & PFOA free, Готвење со помалку масло, За употреба на електрична плоча, За употреба на плинска плоча, За употреба на стакло керамичка плоча, За употреба на индукциска и на сите други видови плочи, Површина која спречува лепење на храната, Безбедно за миење во машина за садови, Дно што заштедува електрична енергија
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt