Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje B 800 E, Блендер Моќност 800 W, Inox боја, AC мотор, Ста
Достапност:
Шифра: 68660
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje B 800 E, Блендер Моќност 800 W, Inox боја, AC мотор, Стаклен сад за блендирање, Тивко работење, Гумирани ногарки, Сигурносен прекинувач, Гумирани ногарки, Мелница за кафе, Стаклен сад за блендирање, Простор за намотување на приклучниот кабел, Поклопец со дихтунг, Сад за мерење, Моќност на моторот: 800 W, Капацитет на садот за сецкање: 1,5 Литри
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it