Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje D 854 BJ, Кондезациска машина за сушење алишта, Бела бој
Достапност:
Шифра: 68564
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje D 854 BJ, Кондезациска машина за сушење алишта, Бела боја, 8кг, Електронски програматор, Сервисна дијагностика, ЛЕД дисплеј, Сензорско и временско сушење, Функција за смалување на гужвање, Број на степени на влажност 8, SensoCare прилагоден начин на сушење, Sensor IQ, 15 програми, Одложен почеток на перење (24 часа) , LED осветлување на барабанот, Енергетска класа: B, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600mm (60cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it