Бренд: DELL
Краток опис: DELL Inspiron 3583 (Black), -Intel Pentium 5405U (2MB Cache, 2.
Достапност:
Шифра: 73417
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
DELL Inspiron 3583 (Black), -Intel Pentium 5405U (2MB Cache, 2.3 GHz), Intel HD VGA, 4GB 2666MHz DDR4, 1TB HDD, HD webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Stereo Speakers, 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, Backlit Keyboard, 15" HD (1366x768), Linux,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555