Бренд: DELL
Краток опис: Dell Keyboard and Mouse KM5221W, Pro Wireless, US International
Достапност:
Шифра: 60681
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 2,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,599 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 217 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 109 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Dell Keyboard and Mouse KM5221W, Pro Wireless, US International (QWERTY) – (RTL BOX ), Black , PN 580-AJRC
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Охрид 2
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG