Бренд: DELL
Краток опис: DELL Notebook Adapter 65W/90W, 19.5V, 4.62A, PIN Size: 4.5 x 3.0
Достапност:
Шифра: 60438
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
DELL Notebook Adapter 65W/90W, 19.5V, 4.62A, PIN Size: 4.5 x 3.0 black with pin inside with Notebook Power Cable, 3 pins, black, 1.8m, EU plug
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555