Бренд: DELL
Краток опис: DELL Inspiron 5591 CONVERTIBLE 2-IN-1 / Win 10 Pro ( Silver ), -
Достапност:
Шифра: 49267
Гаранција (дена): 1080

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
DELL Inspiron 5591 CONVERTIBLE 2-IN-1 / Win 10 Pro ( Silver ), - Intel® Core™ i5-10210U Processor (6M Cache, up to 4.2 GHz), Intel HD Graphics, 8GB DDR4, 512GB SSD, HD webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Stereo Speakers, 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, Backlit Keyboard, 15.6" FullHD (1920x1080) TOUCHSCREEN, Windows 10 Profesional, PN: INS0048855PC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555