Бренд: DELL
Краток опис: DELL Inspiron 5485 CONVERTIBLE 2-IN-1 ( MIDNIGHT BLUE ), - AMD R
Достапност:
Шифра: 49265
Гаранција (дена): 1080

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
DELL Inspiron 5485 CONVERTIBLE 2-IN-1 ( MIDNIGHT BLUE ), - AMD Ryzen7 3700U (4M Cache, up to 4.0GHz), Intel HD Graphics, 8GB DDR4, 512GB SSD, HD webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Stereo Speakers, 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, Backlit Keyboard, 14" FullHD (1920x1080) TOUCHSCREEN, Windows 10 Home, PN:INS339780PC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555