Бренд: DELL
Краток опис: DELL Inspiron 3593 (SIlver), -Intel Core i5-1035G1 (6MB Cache,
Достапност:
Шифра: 49174
Гаранција (дена): 1080

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
DELL Inspiron 3593 (SIlver), -Intel Core i5-1035G1 (6MB Cache, up to 3.6 GHz), NVIDIA GeForce MX230 2GB GDDR5, 4GB 2400MHz DDR4, 256GB SSD m.2 PCIe, HD webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Stereo Speakers, 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, Backlit Keyboard, 15" HD (1920x1080), Linux,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555