Бренд: DELL
Краток опис: DELL Inspiron 3580 ( BLACK ), Intel Core i5-8265U (up to 3.90GHz
Достапност:
Шифра: 48066
Гаранција (дена): 1080

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
DELL Inspiron 3580 ( BLACK ), Intel Core i5-8265U (up to 3.90GHz, 6MB), 4GB 2666MHz DDR4, 1TB HDD, AMD Radeon 520 2GB GDDR5, DVD+/-RW, Webcam HD (720p) with Single Digital Microphone, Multi-touch gesture-enabled pad with integrated scrolling, HDMI x 1, USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1, RJ-45 x 1, Card Reader, Intel Wireless 3165AC Card [802.11AC) + Bluetooth 4.0, Battery: 3 Cell 40 WHr Prismatic Battery, 65W AC Adapter, 15.6", FULLHD (1920x1080), Weight 2.33kg,
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i5
Меморија 4GB RAM
Диск 1TB HDD
Графичка карта AMD Radeon
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555