Бренд: DELL
Краток опис: DELL Inspiron 3573 (Black) - Intel® Pentium® N5000 Processor (4
Достапност:
Шифра: 47611
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
DELL Inspiron 3573 (Black) - Intel® Pentium® N5000 Processor (4M Cache up to 2.7 GHz), Intel HD Graphics, 4 GB DDR4 2400MHz , 1TB 5400RPM HDD, DVD+/-RW, Web Camera, Wireless: 802.11bgn, Bluetooth 4.0, 2.4 GHz, Sound by Waves MaxxAudio Pro, Ports: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, HDMI x 1, Media Card, Battery: 40 WHr, 4-Cell Battery (removable), 45 Watt AC Adapter, 15.6" HD (1366 x 768) WLED, P/N:
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel Dual Core
Меморија 4GB RAM
Диск 1TB HDD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555