Бренд: DELL
Краток опис: Dell Inspiron 5570/Windows 10/TOUCHSCREEN (Silver) - Intel Core
Достапност:
Шифра: 47593
Гаранција (дена): 1080

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Dell Inspiron 5570/Windows 10/TOUCHSCREEN (Silver) - Intel Core™ i7-8550U (8M Cache, up to 4.0 GHz), Integrated VGA HD630, 12GB DDR4, 1TB 5400rpm, Integrated Webcam, Backlit Keyboard, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, Interfaces: 2 x USB 3.1, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x Headphone/microphone combo jack, Memory Card Reader, 15.6" FULLHD (1920x1080) , Windows 10 64-bit, Реновиран,
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i7
Меморија 12GB RAM
Диск 1TB HDD
Графичка карта Интегрирана
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555