Бренд: DELL
Краток опис: DELL Inspiron 3576 (Midnight Blue), Intel Core i5-8250U (up to
Достапност:
Шифра: 47465
Гаранција (дена): 1080

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
DELL Inspiron 3576 (Midnight Blue), Intel Core i5-8250U (up to 3.40GHz, 6MB), 8GB 2400MHz DDR4, 1TB HDD, AMD Radeon 520 2GB GDDR5, NO/ODD, Webcam HD (720p) with Single Digital Microphone, Multi-touch gesture-enabled pad with integrated scrolling, HDMI x 1, USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1, RJ-45 x 1, Card Reader, Intel Wireless 3165AC Card [802.11AC) + Bluetooth 4.0, Battery: 3 Cell 40 WHr Prismatic Battery, 65W AC Adapter, 15.6", FULLHD (1920x1080), Linux, Weight 2.33kg,
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i5
Меморија 8GB RAM
Диск 1TB HDD
Графичка карта AMD Radeon
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555