Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ESAM 3000B, Magnifica серија, Луксузен Апарат за еспре
Достапност:
Шифра: 69608
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi ESAM 3000B, Magnifica серија, Луксузен Апарат за еспресо кафе и капучино, црна боја, Пумпа со притисок од 15 бари, Капучино систем: комибинира пареа, воздух и млеко за идеално капучино, Правење пена од млеко Milk frother, Instant reheat технологија - секогаш машината има идеална температура за правење еспресо, Копче за контрола на арома, Машината може да работи со меленo кафе и кафе во зрна, Вградена мелница за кафе со 13 степени на мелење и капацитет од 200гр, електронска контрола на температурата, 1.8л транспарентен резервоар, комплетно вадење на внатрешниот ситем за подготвка на кафе и негово лесно миење, Систем проtив капење, Прави две кафиња со едно вриење, Автоматски програми за миење на машината и декалцификација, програмирање на тврдоста на водата, Капацитет на контејнерот за кафе е за 14 кафиња, автоматско исклучување, Индикатор за празен резервоар за вода и празен контејнер за кафе, Држач за шолјите, Термоблок технологија која овозможува идеална и константна температура, 1450W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm