Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi XLR18LM, Colombina Безжична Стик Правосмукалка со сад
Достапност:
Шифра: 68041
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi XLR18LM, Colombina Безжична Стик Правосмукалка со сад без вреќичка, Зелена боја, Батерија на полнење од 18V за 30 минути работа, брзо полнење 2.5 часа, 3 нивоа на моќност, нова мултифункциска четка погодна за сите површини со ротација за секој агол, Нов спирален филтер, 1л капацитет на сад, Индикатори за полнење
Тип вертикална
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm