Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi AC75, Прочистувач на воздух Air purifier, Елиминира ко
Достапност:
Шифра: 67503
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi AC75, Прочистувач на воздух Air purifier, Елиминира комплетно ПМ2 и ПМ10 честички, Систем за филтрација на воздух со тројно филтрирање (филтер против прашина, HEPA филтер и активен јаглен филтер), Јонизатор, 3 брзини, тајмер од 1 до 3 часа, за соби до 25 м2, Предфилтер може да се пере, Приказ за промена на филтер, Предфилтер може да се пере, Проток на воздух до 140 м3 на час, Ултра тивок 30-40дб
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm